KONST / Litografier / Färglitografier 14257332
nr 1425 7332
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, färglitografi, 295-upplaga, yttermått inklusive ram: 31x21cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:47:44
700 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr